23. 10. 2012

o RADANE a MARTINE


Ahojte všetci!

nastal čas , aby ste sa o nás dozvedeli niečo viac!
Informácie z google občas nestačia a preto sme sa rozhodli pootvoriť dvere našich sŕdc a napísať sem pár viet , aby sme sa k vám  priblížili 

ešte bližšie, 

bližšie 

a bližšie!

najprv pár viet o Radane:

Radana je milé dievča, ktoré sa stráni konfliktov a má nový šál z HM. Trápi ju, ak je neobľúbená v kolektíve. Ak si vás náhodou pohnevá, spraví veľa preto, aby si vás udobrila. Nikdy by ju nenapadlo pustiť sa do polemiky presahujúcej styling, a má nový náramok z HM z kolekcie Anna della Rosso, oranžový s perličkami, ktorý je jednoducho pekný. Jej striedma povaha sa ukáže pri snahe urobiť kompromis aj v tejto oblasti, a tie záclony si fakt neoblečie, ak jej taktne naznačíte, že sa do divadla nehodia. Má rada deti aj pre ich hravosť v obliekaní. A tiež má nový náramok z kolekcie Anna della Rosso z Hm s motívom zebry! V kuchyni jej to až tak nejde, čo jej charakteru z pohľadu hladného muža trochu uberá. Vyvažuje to pomocou starým ľuďom pri zbieraní zemiakov. Nie je majetnícka, a ak si nemôže šaty dovoliť, ide do sekáča. Nie je prelietavá. V skutočnosti na jej tele ešte nespočinuli milenecké dotyky. Chlapcov stále vníma ako estetický objekt: figuríny s inými tvarmi, na ktoré treba použiť iné kritériá stylingu. Svet je pre ňu hrou. Nevie ako to všetko funguje, dôležité je, že je to „také zasnené“. Ak dostane defekt na biku, nenadáva, odfotí si ho a zavolá odťahovku. Taktiež občas chodí električkou, ale najdoležitejšia je tá zasnenosť!


Teraz niečo o Martine. Len tie najdôležitejšie veci, lebo času málo a roboty veľa, takže len tak v krátkosti:
Martina má nový šál z HM. Tiež vlastný náramok  z HM aj čiapku a tiež má rada poníky . Z bicáku spadla už asi 8 krát a má nový náhrdelník z HM senzačný. 
A tiež má aj kľúčenku z kolekcie Anna della Rosso pre HM a jej rozhovory občas presiahnu aj tému stylingu, avšak len keď je neobľúbená v kolektíve. Nie je majetnícka a inak takú kľúčenku z kolekcie Anna della Rosso pre HM má aj Radana, takže tie kľúčenky majú ju obe! A rovnaké! Martina je do Winnetoua, ale ešte mu nenavarila nič zo zemiakov.
Martina občas vykradne  text hanlivých príspevkov , ktoré kradnú z nášho blogu naše fotky. Je pri tom taká "zasnená" a má na sebe nový šedý sveter z HM -  fantázia!

Obom je najlepšie, keď im nie je zima!

Tento príspevok je venovaný firme HM a tiež všetkým Vám!


To červeným je fakt pravda a to zeleným fakt sranda! (Nie, tieto farby nie sú vybraté z estetických dôvodov.)

 Martina túži po opekanej zemiačnej krokete a Radana po flirte.
(dokonca ani naopak to nie je pravda!)

 Anna della Rosso pre HM náramky (promo), ale dôležité je, že rady čítame literatúru, knihy a tak.
(foto Matej)


Viac radosti do sŕdc nás všetkých si želáme! 
Čaute.
...
Špeciálne protiklamné nádoby
(foto PAG)
Ozbrojené annou della rosso!
(foto Daria)


Mier.

2 komentáre: