20. 11. 2011

SWEET SIXTEEN

Seriál SWEET SIXTEEN: Navštívime 16 bratislavských cukrárni, zjeme kilo zákuskov, prizveme hostí a ak nás margarín nezabije, podáme o nich hlásenie!


1. cukráreň MONIKA, Kadnárova 51
Martininým hosťom bola Radana a Radaniným Martina
 Výprava z Vrakune navštívila spriatelenú mestskú časť Krasňany, aby sme si v obzvlášť chladný deň sadli do výkladu (cukrárne Monika) a prihnali letné spomienky masou cukru.

Nasleduje_fotoseriál!
 (podľa návodu z  Bravo Girl)!
martina (16!) ráda kreslí. nikdy by si nedala piercing do pupíku. maminka by jí zabila! 
radana (16!) ráda maluje. už dlouho přemýšlí nad tetováním, přesto jěšte neví, kam!
Martina: "Radana, čo so sebou VŽDY nosíš ako balíček záchrany? Myslím doplnky, ktoré z teba za moment vykúzlia fashion devu!"
Radana: "Gumičku a rúž. Len nikdy nemám zrkadlo a tak sa musím líčiť v odrazoch áut alebo naslepo. No aj tak to skončí na zákuskoch..., ten rúž. A ani tú gumičku teraz nemám, tak žični! ...no a ešte tu mám sako..." 

(Radana si vyťahuje sako (60x40 cm, asi 450g) z jednej z plátených tašiek. Potom si spraví drdol Martininou gumičkou a následne vytiahne náhrdelník (s aplikáciou s rozmermi 20x15 cm, 300g!), ktorý si povesí na krk a napokon aj sponku- pestrofarebný kvet (2x4 cm, 40g), ktorý si vkladá do vlasov.)

Sledujúc situáciu, Martina (16!) sa srdečne smeje. 

Odfotí Radanu(16!), a nazve to "premenou".

R: "Čo si myslíš o ľuďoch, čo sa fotia v cukrárňach?"
M: " To závisí od toho, či majú so sebou aj revolver, alebo sú bez...  ale väčšinou si pomyslím, že sú asi na oslave. Ty si čo myslíš?" 
R: "Podľa mňa si teta cukrárka myslí, že tu sliedime a chceme si otvoriť podobnú cukráreň s podobnými zákuskami... Počuj, nabudúce mi povedz, že nemusím mať vždy dva zákusky (2x 200g) len za to, že to vyzerá na tanieri pekne. Som presladená!"
M: "Čo mám ešte odfotiť? ... ktorý zákusok ešte opajcneme?"


Nájdite 5 rozdielov.
... a tu sa nám margarín už rozkladá v tele. 

2 komentáre:

  1. Čiško aj teba máme trochu rady.. pôjdeš s nami na tiramisu, lebo ty nikdy žiadnu nespravíš! A vezmi aj Adelku, aby sme si ju mohli získať cukrovinkami..

    OdpovedaťOdstrániť